首頁 > NXP Semiconductors代理商 > NX3L4051PW-Q100J
影像僅供參考,以產品規格為準
NX3L4051PW-Q100J
型號描述:
類比開關IC NX3L4051PW-Q100
型號:
NX3L4051PW-Q100J
品牌:
NXP Semiconductors
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Switch Circuit
Multiplexer/Demultiplexer Circuit
8:1
Number of Circuits
1
On-State Resistance (Max)
750mOhm
Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
70mOhm
Voltage - Supply, Single (V+)
1.4V ~ 4.3V
Voltage - Supply, Dual (V±)
Switch Time (Ton, Toff) (Max)
45ns, 25ns
-3db Bandwidth
15MHz
Charge Injection
15pC
Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
35pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max)
10nA
Crosstalk
-90dB @ 100kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q100
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)