06015VA-24P-AT-00
- 型號描述:
- DC風扇 DC Tubeaxial Fan, 60x60x15mm, 24VDC, 19.4CFM, Rib Mount, 3 Wire, Tachometer
- 型號:
- 06015VA-24P-AT-00
- 品牌:
- NMB
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 150
數量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 60mm L x 60mm H
- Width
- 15.00mm
- Air Flow
- 19.4 CFM (0.543m³/min)
- Static Pressure
- 0.270 in H2O (67.3 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Noise
- 36.5dB
- Power (Watts)
- 1.7 W
- RPM
- 5600 RPM
- Termination
- 3 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)