06015KA-24N-AT-00
- 型號描述:
- DC風扇 DC Tubeaxial Fan, 60x60x15mm, 24VDC, 18.3CFM, Rib Mount, 3 Wire, Tachometer
- 型號:
- 06015KA-24N-AT-00
- 品牌:
- NMB
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 150
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 60mm L x 60mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 4600 RPM
- Air Flow
- 18.4 CFM (0.515m³/min)
- Width
- 15.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
- Termination
- 3 Wire Leads
- Approval Agency
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 34.0dB
- Static Pressure
- 0.210 in H2O (52.3 Pa)
- Power (Watts)
- 2.4 W