04020VA-24P-AA-00
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball 11.3 CFM (0.316m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- 04020VA-24P-AA-00
- 品牌:
- NMB TECHNOLOGIES
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 40mm L x 40mm H
- Width
- 20.00mm
- Air Flow
- 11.3 CFM (0.316m³/min)
- Static Pressure
- 0.400 in H2O (99.6 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Auto Restart
- Noise
- 37.0dB
- Power (Watts)
- 2.4 W
- RPM
- 9500 RPM
- Termination
- 2 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)