STDMUB1-32.768K
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- 型號:
- STDMUB1-32.768K
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Load Capacitance
- 12.5pF
- Size / Dimension
- 0.081" L x 0.047" W (2.05mm x 1.20mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz