STDMUA14-32.768K
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 6pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
- 型號:
- STDMUA14-32.768K
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Frequency
- 32.768 kHz
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Load Capacitance
- 6pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 70 kOhms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)