STDCZS3-40M
- 型號描述:
40 MHz ±15ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- STDCZS3-40M
- Frequency
- 40 MHz
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±15ppm
- Load Capacitance
- 8pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.50mm)