STDCSU2-16M
- 型號描述:
16 MHz ±50ppm Crystal 8pF 120 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- STDCSU2-16M
- 品牌:
- NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Frequency Stability
- ±150ppm
- Frequency Tolerance
- ±50ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 120 Ohms
- Frequency
- 16 MHz