STDCSU2-12M
- 型號描述:
12 MHz ±50ppm Crystal 8pF 150 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- STDCSU2-12M
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Frequency Stability
- ±150ppm
- Frequency Tolerance
- ±50ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150 Ohms
- Frequency
- 12 MHz