STDCIX1-52M
- 型號描述:
52 MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 52MHZ 8PF SMD
- 型號:
- STDCIX1-52M
- Frequency
- 52 MHz
- Frequency Stability
- ±15ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 8pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.012" (0.30mm)