STDCIX1-40M
型號描述:
40 MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 40MHZ 8PF SMD
型號:
STDCIX1-40M
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Frequency
40 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.012" (0.30mm)