STDCIX1-38.4M
型號描述:
38.4 MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 38.4MHZ 8PF SMD
型號:
STDCIX1-38.4M
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Frequency
38.4 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.012" (0.30mm)