STDCIX1-32M
型號描述:
32 MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD
型號:
STDCIX1-32M
品牌:
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
32 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (1.2x1)
Size / Dimension
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.012" (0.30mm)