首頁 > Murata代理商 > XRCGB38M400F1S1CR0
影像僅供參考,以產品規格為準
XRCGB38M400F1S1CR0
型號描述:
38.4 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
XRCGB38M400F1S1CR0
品牌:
Murata
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Frequency
38.4 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)