XRCGB32M000F2P01R0
- 型號描述:
32 MHz ±20ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- XRCGB32M000F2P01R0
- 品牌:
- Murata Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 32 MHz