首頁 > Murata Electronics代理商 > XRCGB27M000FAN16R0
影像僅供參考,以產品規格為準
XRCGB27M000FAN16R0
型號描述:
27 MHz ±25ppm Crystal 12pF 90 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
型號:
XRCGB27M000FAN16R0
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Frequency
27 MHz
Frequency Stability
±25ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Load Capacitance
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)