首頁 > Murata Electronics代理商 > XRCGB26M000F1SAJR0
影像僅供參考,以產品規格為準
XRCGB26M000F1SAJR0
型號描述:
26 MHz ±10ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 26.0MHZ SMD
型號:
XRCGB26M000F1SAJR0
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
26 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)