首頁 > Murata Electronics代理商 > XRCGB25M000F2P00R0
影像僅供參考,以產品規格為準
XRCGB25M000F2P00R0
型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
型號:
XRCGB25M000F2P00R0
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
6pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)