NCP18WM474J03RB
- 型號描述:
NTC Thermistor 470k 0603 (1608 Metric)
NTC熱敏電阻器 470K OHM 5%
- 型號:
- NCP18WM474J03RB
- 品牌:
- Murata Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- B0/50
- B25/50
- 4500K
- B25/85
- 4582K
- B Value Tolerance
- ±3%
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 470k
- Resistance Tolerance
- ±5%
- Length - Lead Wire
- Power - Max
- 100 mW