MYMGK1R820ERSR
型號描述:
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 1.8V 20A 8V - 14V Input
DC DC CONVERTER 0.7-1.8V
型號:
MYMGK1R820ERSR
品牌:
Murata Power Solutions Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Non-Isolated PoL Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
8V
Voltage - Input (Max)
14V
Voltage - Output 1
0.7 ~ 1.8V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
20A
Applications
ITE (Commercial)
Features
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
89.2%
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
37-SMD Module
Size / Dimension
0.41" L x 0.35" W x 0.22" H (10.5mm x 9.0mm x 5.6mm)