首頁 > Murata Electronics代理商 > DLW31SN261SQ2L
影像僅供參考,以產品規格為準
DLW31SN261SQ2L
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 260 Ohms @ 100 MHz 310mA DCR 500mOhm
CMC 310MA 2LN 260 OHM SMD
型號:
DLW31SN261SQ2L
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Filter Type
Signal Line
Number of Lines
2
Impedance @ Frequency
260 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
310mA
DC Resistance (DCR) (Max)
500mOhm
Voltage Rating - DC
50V
Voltage Rating - AC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Approval Agency
Features
Mounting Type
Surface Mount
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max)
0.083" (2.10mm)