首頁 > Murata Electronics代理商 > DLW5BTN251SQ2L
影像僅供參考,以產品規格為準
DLW5BTN251SQ2L
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 14mOhm (Typ)
共模扼流圈/過濾器
型號:
DLW5BTN251SQ2L
品牌:
Murata Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
700
起訂量:700 倍增量:700
Filter Type
Power, Signal Line
Number of Lines
2
Impedance @ Frequency
250 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max)
5A
DC Resistance (DCR) (Max)
14mOhm (Typ)
Voltage Rating - DC
50V
Voltage Rating - AC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Approval Agency
Features
Mounting Type
Surface Mount
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height (Max)
0.098" (2.50mm)