DFE322512F-3R3M=P2
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2 A 108mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 3.3UH 2A 108 MOHM SMD
- 型號:
- DFE322512F-3R3M=P2
- 品牌:
- Murata Electronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Metal
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2 A
- Current - Saturation (Isat)
- 2.6A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 108mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)