首頁 > Murata Electronics代理商 > DFE322512F-100M=P2
影像僅供參考,以產品規格為準
DFE322512F-100M=P2
型號描述:
功率電感器 - SMD 10 UH 20%
型號:
DFE322512F-100M=P2
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
324mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
1.7A
Material - Core
Metal
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
1.1 A