ESD5Z3.3C
型號描述:
Clamp 5A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
型號:
ESD5Z3.3C
品牌:
Microdiode Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:6000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V
Voltage - Breakdown (Min)
3.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
60W
Power Line Protection
Yes
Capacitance @ Frequency
16.5pF @ 1MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)