SMAJ40CAE3/TR13
- 型號描述:
64.5V Clamp 7.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ40CAE3/TR13
- 品牌:
- Microchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 7.8A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 40V
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 44.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 64.5V
- Power - Peak Pulse
- 500W