SMAJ11E3/TR13
- 型號描述:
20.1V Clamp 24.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 11VWM 20.1VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ11E3/TR13
- 品牌:
- Microchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 24.9A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 11V
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 12.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 20.1V
- Power - Peak Pulse
- 500W