25CSM04T-I/SN
- 型號描述:
EEPROM Memory IC 4Mbit SPI 8 MHz 8-SOIC
IC EEPROM 4MBIT SPI 8MHZ 8SOIC
- 型號:
- 25CSM04T-I/SN
- 品牌:
- Microchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Memory Size
- 4Mbit
- Memory Type
- Non-Volatile
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply
- 2.5V ~ 5.5V
- Technology
- EEPROM
- Clock Frequency
- 8 MHz