SMCJ1.5KE13CAHE3-TP
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 1500W Transient Voltage Suppressor
型號:
SMCJ1.5KE13CAHE3-TP
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:3000
Packaging
Bulk
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
83.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
11.1V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
18.2V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)