SMAJ33CA-TP
- 型號描述:
53.3V Clamp 7.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
- 型號:
- SMAJ33CA-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 33V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 53.3V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 7.5A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TA)