SMAJ24CAHE3-TP
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
型號:
SMAJ24CAHE3-TP
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
38.9V
Power - Peak Pulse
400W