ESD3V3D5BA-TP
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體
型號:
ESD3V3D5BA-TP
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
8000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-79, SOD-523
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-45°C ~ 125°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
45pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
18A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOD-523
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
3.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
10V
Power - Peak Pulse
180W