ESD3V3D5-T3P
型號描述:
13V Clamp 16A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
ESD 保護二極體 / TVS 二極體
型號:
ESD3V3D5-T3P
品牌:
Micro Commercial Components (MCC)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-79, SOD-523
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
105pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
16A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOD-523
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
13V
Power - Peak Pulse
220W