ESD15VD3A-TP
型號描述:
35V Clamp 8A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
型號:
ESD15VD3A-TP
品牌:
Micro Commercial Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
16.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
45pF @ 1MHz
Operating Temperature
-45°C ~ 125°C (TJ)