ESD12VD3B-TP
- 型號描述:
15.5V Clamp 1A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
- 型號:
- ESD12VD3B-TP
- 品牌:
- Micro Crystal
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 80pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 15.5V
- Power - Peak Pulse
- 350W