首頁 > Mean Well代理商 > RSP-320-24
影像僅供參考,以產品規格為準
RSP-320-24
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input
型號:
RSP-320-24
品牌:
Mean Well
交期:
10-15工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 6
Current - Output 1
13.4 A
Power (Watts)
322W
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Isolation
3 kV
Efficiency
89%
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)