PF-35N29WQ
型號描述:
壓電蜂鳴器及音頻指示器 FAST PULSE, 4-28VDC 2.9KHZ, 90DB, 42X16
型號:
PF-35N29WQ
品牌:
Mallory Sonalert
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Driver Circuitry
Indicator, Internally Driven
Input Type
DC
Voltage - Rated
12 V
Voltage Range
3 ~ 28V
Frequency
2.9kHz
Technology
Piezo
Operating Mode
Pulse, Fast
Duration
3 PPS
Sound Pressure Level (SPL)
90dB @ 12V, 30cm
Current - Supply
8mA
Port Location
Top
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Approval Agency
Ratings
Mounting Type
Panel Mount, Flange
Termination
Wire Leads
Size / Dimension
1.654" Dia (42.00mm)
Height - Seated (Max)
0.638" (16.20mm)