XRCGB48M000F4M00R0
- 型號描述:
48 MHz ±45ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- XRCGB48M000F4M00R0
- 品牌:
- MURATA
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 48 MHz
- Frequency Stability
- ±40ppm
- Frequency Tolerance
- ±45ppm
- Load Capacitance
- 6pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)