XRCGB27M120F2P00R0
- 型號描述:
27.12 MHz ±20ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- XRCGB27M120F2P00R0
- 品牌:
- MURATA
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Load Capacitance
- 6pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150 Ohms
- Frequency
- 27.12 MHz