SMAJ33CA
型號描述:
型號:
SMAJ33CA
品牌:
MULTICOMP PRO
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
7.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
33V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
53.3V
Power - Peak Pulse
400W