首頁 > MULTICOMP PRO代理商 > SMAJ24CA-13-F
影像僅供參考,以產品規格為準
SMAJ24CA-13-F
型號描述:
38.9V Clamp 10.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
型號:
SMAJ24CA-13-F
品牌:
MULTICOMP PRO
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Supplier Device Package
SMA
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
38.9V
Power - Peak Pulse
400W