ESD3V3D5-TP
型號描述:
14.1V Clamp 16A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
型號:
ESD3V3D5-TP
品牌:
MICRO COMMERCIAL COMPONENTS (MCC)
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-79, SOD-523
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
105pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
16A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOD-523
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
14.1V
Power - Peak Pulse
158W