ESD3V3D5-TP
- 型號描述:
14.1V Clamp 16A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
- 型號:
- ESD3V3D5-TP
- 品牌:
- MICRO COMMERCIAL COMPONENTS
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-79, SOD-523
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 105pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 16A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)
- Supplier Device Package
- SOD-523
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 14.1V
- Power - Peak Pulse
- 158W