RSP-100-7.5
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 7.5V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
- 型號:
- RSP-100-7.5
- 品牌:
- MEAN WELL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 101W
- Features
- Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
- Size / Dimension
- 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Type
- Enclosed
- Operating Temperature
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Approval Agency
- CB, CCC, CE, cURus, TUV
- Efficiency
- 87%
- Voltage - Output 1
- 7.5V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 4 kV
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 13.5 A