SMCJ1.5KE39CA-TP
- 型號描述:
53.9V Clamp 28.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
- 型號:
- SMCJ1.5KE39CA-TP
- 品牌:
- MCC (Micro Commercial Components)
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AB, SMC
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 28.2A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 33.3V
- Supplier Device Package
- DO-214AB (SMC)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 37.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 53.9V
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)