SMCJ1.5KE18CA-TP
- 型號描述:
25.5V Clamp 60.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 15.3VWM 25.5V DO214AB
- 型號:
- SMCJ1.5KE18CA-TP
- 品牌:
- MCC (Micro Commercial Components)
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15.3V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 17.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 25.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 60.3A
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)