SMAJ48CA-TP
型號描述:
77.4V Clamp 5.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
型號:
SMAJ48CA-TP
品牌:
MCC (Micro Commercial Components)
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
48V
Voltage - Breakdown (Min)
53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
77.4V
Power - Peak Pulse
400W