SMAJ150AHE3-TP
- 型號描述:
243V Clamp 1.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ150AHE3-TP
- 品牌:
- MCC (Micro Commercial Components)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- DO-214AC, SMA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1.7A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 150V
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 167V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 243V
- Power - Peak Pulse
- 400W