首頁 > Lumileds代理商 > L1SP-RYL0002800000
影像僅供參考,以產品規格為準
L1SP-RYL0002800000
型號描述:
LED Lighting Color LUXEON SunPlus 2835 Horticulture Blue 448nm (440nm ~ 455nm) 1411 (3528 Metric)
單色LED Royal Blue 440-455nm LUXEON SunPlus 2835
型號:
L1SP-RYL0002800000
原廠包裝量:
4000
Color
Blue
Wavelength
448nm (440nm ~ 455nm)
Size / Dimension
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
3V
Current - Test
120mA
Viewing Angle
130°
Current - Max
240mA
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)
Temperature - Test
25°C