首頁 > Lumileds代理商 > L1SP-PRP0002800000
影像僅供參考,以產品規格為準
L1SP-PRP0002800000
型號描述:
LED Lighting Color LUXEON SunPlus 2835 Horticulture Purple 1411 (3528 Metric)
單色LED Purple Emitting LEDs LUXEON SunPlus 2835
型號:
L1SP-PRP0002800000
品牌:
Lumileds
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1411 (3528 Metric)
Color
Purple
Wavelength
Size / Dimension
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.85V
Current - Test
120mA
Viewing Angle
120°
Current - Max
480mA
Supplier Device Package
2835
Lumens/Watt @ Current - Test
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)
Temperature - Test
25°C